Haber

Aydın Büyükşehir Belediyesi Ekipleri Karla Mücadele Çalışmalarını Sürdürüyor

Aydın’ın yüksek rakımlı bölgelerini etkisi altına almaya devam eden kar yağışı ile Aydın Büyükşehir Belediyesi ekipleri çalışmalarını sürdürüyor.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Hasret Çerçioğlu, ekiplerin yol güvenliğini sağlamak için hazırlandığını ve çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini belirtti.

Aydın Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin kurduğu kriz masasında havanın günlük hayatı olumsuz etkilememesi için durum 7/24 izleniyor. Yağışın etkili olduğu yerlerde ekipler iş makineleriyle hazır durumda.

Efeler, Köşk, Bozdoğan, Karacasu, Çine, Koçarlı ve Sultanhisar’da 7/24 çalışmalarını sürdüren ekipler, yolların kapanmaması için kar küreme ve tuzlama çalışması yapıyor.

“Hızlı çözüm için 444 40 09”

Çalışmaların koordineli bir şekilde devam ettiğini belirten Lider Çerçioğlu, kar yağışının etkili olduğu yerlerde kazaların yaşanmaması için sürücüleri dikkatli olmaya davet etti. Yola çıkacak vatandaşların araçlarında kış lastiği kullanmasının değerli olduğuna değinen Önder Çerçioğlu, vatandaşların olası bir arıza durumunda Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin 444 40 09 “Hızlı Çözüm Merkezi” hattını arayabileceklerini söyledi. ihtiyaç.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu