Haber

Eski ABD Başkanı Donald Trump: “Biden, Amerikan tarihinin en yozlaşmış başkanıdır”

YENİ ABD Eski Başkanı Donald Trump, “Amerikan tarihinin en yozlaşmış başkanı” olan görevdeki Lider Joe Biden’ın politikalarını eleştiriyor. söz konusu.

ABD’de 2024’te yapılacak başkanlık seçimleri için aday olan eski Başkan Trump, dün akşam ikinci “Birliğin Durumu” konuşmasını yapan Başkan Biden’ı internet sitesinde yayınladığı videoyla övdü.

Konuşmasına “işbirliğinin gerçek hali” ile başlayan Trump, Biden yönetimindeki son iki yılda 160 ülkeden milyonlarca kişinin yasa dışı yollardan ülkeye girdiğini söyledi. Trump, “Uyuşturucu kartelleri insanlarımızı, çocuklarımızı ve insanlarımızı zehirleyip öldürerek milyarlarca dolar kazanıyor. sözünü kullandı.

Eski Başkan Trump, Biden yönetiminin katilleri ve şiddet uygulayanları cezaevinden salıverdiğini savundu. Trump, “Cinayet oranları ülkemiz tarihinin en yüksek seviyesine ulaştı” dedi. dedi. Biden’ın ekonomiPolitikalarını eleştiren Trump, akaryakıt fiyatlarının yükseldiğini, enerji ve gıda maliyetlerinin yükseldiğini kaydetti.

Trump, Biden’ın siyasi muhaliflerine zulmettiğini savunarak Biden’ın ifade özgürlüğüne savaş açtığını savundu. “Bizi üçüncü dünya savaşının eşiğine getiriyor.” Etkinlikte konuşan Trump, Biden yönetiminin yarattığı felaketi tersine çevireceklerini belirtti.

“(Biden) Amerikan tarihinin en yozlaşmış başkanı.” Trump, “ülkenin yıkımına son vermek” için cumhurbaşkanlığına adaylığını yineledi.

haber-kartepe.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu