Haber

Başkan Sandıkçı: “Vatandaşlarımızın yaşam konforunu arttırmaya devam edeceğiz”

Lider İbrahim Sandıkçı, ilçeye modern ve konforlu sosyal yaşam alanları kazandırdıklarını söyledi.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçede her yaştan vatandaşa hitap eden yeni sosyal yaşam alanları sunduklarını, Canik’i oyun alanları, yürüyüş ve bisiklet yolları ile donattıklarını söyledi. Canik’e getirdikleri yeni sosyal yaşam alanlarında ve ilçe genelinde vatandaşlara ücretsiz internet sunduklarını belirten Önder İbrahim Sandıkçı, ilçedeki sosyal yaşam alanlarına güvenlik sistemleri kurduklarını belirtti.

Vatandaşlara Bedava İnternet İlçe genelinde vatandaşlara ücretsiz internet imkanı sunduklarını belirten Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Yeni sosyal yaşam alanları inşa ederken tüm detayları düşünüyor ve planlıyoruz. İlçemiz genelinde mevcut ücretsiz internet ağımızı daha da genişlettik. Yeni aldığımız parklarımızda da ücretsiz internet noktaları oluşturduk.

“Vatandaşlarımız parklarımızda, bisiklet ve yürüyüş yollarımızda vakit geçirirken kesintisiz olarak internete ulaşabiliyorlar” dedi. Canik’teki Parklar Denetim Altında. İlçedeki tüm parklara güvenlik sistemi kurduklarını belirten Önder İbrahim Sandıkçı, “Güvenli Parklar projemiz ile ilçemizdeki tüm parkların güvenliğini sağlıyoruz. Parklarımızı kurduğumuz güvenlik sistemleriyle 7 gün 24 saat gözetim altında tutuyoruz. “Canik’te başta çocuklarımız olmak üzere tüm vatandaşlarımıza güvenli yaşam alanları yaratıyoruz.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu