Haber

FETÖ firarilerinde 6 masa heyecanı! ‘Yıkım’ı duyup teşekkür etmeye başladılar

  • HABER7

Fetullahçı Terör Örgütü’nden kaçak teröristler Türk siyasetini yakından takip ediyor. Muhalefetle birlikte yola çıkan FETÖ’cüler, umutlarını 6’lı masaya bağlamış durumda.

Daha önce yurda dönme umutlarını 6’lı masada seçimleri kazanma ihtimaline bağlayan FETÖ’cülere, mutabakat zaptı vesilesiyle heyecanlanan örgüt mensupları da eklendi.

“YIKIMIN” BAŞLADIĞINI DUYDULAR

FETÖ’nün eski Emniyet Müdürü firari Emre UsluMillet İttifakı’nın açıkladığı Ortak Anlaşma’nın 2 bin 300 vaadiyle ilgili yaptığı açıklamada, “ Bunun için de teşekkürlerABD’nin Virginia eyaletinde mülteci olarak yaşayan FETÖ’cü Emre Uslu, 31 Ocak’ta yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullanmıştı:

TEŞEKKÜR EDERİM: HERKESİ OKUYUN

FETÖ, Emre Uslu’nun ardından 6’lı tablonun seçim beyannamesine de zemin hazırladı. teşekkürler hakan Dan geldi. Kaçtığı ABD’nin Kaliforniya eyaletinde yaşayan eski futbolcu Hakan Şükür, 31 Ocak’ta yaptığı paylaşımda 6’lı masanın yıkım vaatlerini paylaşarak memnuniyetini dile getirdi.

FETÖ üyesi Hakan Şükür şunları söyledi: Milleti, yani hepinizi ilgilendiren Millet ittifakının uzlaşı metninin özetini okuyun. Herkesin kendini ve ne istediğini bulacağı önemli konular var. Birlik güçtür diyerek milleti bir arada tutmaya çalışanları yürekten alkışlamalıyız.” dedim.

KAYNAK: HABER7

bozkurthaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu