Haber

Eski kaleci ve futbol yorumcusu Shaka Hislop canlı yayında bayıldı

– Eski kaleci ve futbol yorumcusu Shaka Hislop yayında bayıldı

KALİFORNİYA – Eski West Ham ve Newcastle kalecisi ve futbol yorumcusu Shaka Hislop, geçen Pazar günü Kaliforniya’da Real Madrid ile AC Milan arasında oynanan maç öncesi canlı yayın sırasında bayıldı.

Eski West Ham ve Newcastle kalecisi ve futbol yorumcusu Shaka Hislop, geçtiğimiz Pazar günü ABD’nin California eyaletindeki Rose Bowl’da Real Madrid ile AC Milan arasında oynanan hazırlık maçı öncesi canlı yayında bayıldı. Ev sahibi Dan Thomas ise Hislop’un bayılmasının ardından hızla çevredekilerden yardım istedi. Hazırlık maçı günü Kaliforniya’da sıcaklık 30 derecenin üzerindeydi ancak bunun Hislop’un bayılmasında bir etken olup olmadığı bilinmiyor.

Hislop’un sağlığı hakkında kısaca konuşan Thomas, “Bilinci yerinde. Konuşuyor.

“Hayat sana ara sıra mola verir”

Hislop Pazartesi günü maçtan sonra, “Garipti, hayat size ara sıra duraklamanız için bir an veriyor ve bu benimdi. Müteşekkir olacağım çok şey var. Eşim, çocuklarım, ailem, sevdiklerim, arkadaşlarım, yıllardır aynı alanı paylaştım, teşekkür ederim. Şimdi biliyorum ki tartıştığımız ve fikir ayrılığına düştüğümüz zamanlarda bile, her birinizin tam desteğini aldım ve geri gelip yapmaktan en çok zevk aldığım şeyi yapmak için onların huylarını kullandım.”

54 yaşındaki Hislop ise futbol kariyeri boyunca Reading, Newcastle, West Ham ve Portsmouth’ta forma giydi.

bahce-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu