Yaşam

Artium Modern, “Türk Resmine İmzalar” başlıklı 45. Online Müzayedesini sanatseverlerin beğenisine sunuyor.

Artium Çağdaş, her müzayedede olduğu gibi “Türk Resmine İmzalar” Müzayedesinde de Türkiye’de sanata ve kültüre olan ilgiyi artırmayı ve Türk sanatını ve sanatçılarını tanıtmayı amaçlıyor. Müzayedede özel eserler 100 TL ile 200.000,00 TL arasında değişen başlangıç ​​fiyatlarıyla satışa sunulacak.

Turan Erol, İbrahim Safi, Eren Eyüboğlu, Sami Yetik, Hamit Görele, Ergin İnan, Celal Tutant, Yusuf Katipoğlu, Burhan Uygur, Abidin Dino, Zeki Faik İzer, İlhami Demirci, Bedri Rahmi Eyüboğlu, Güner Ener, Türkiye’nin önde gelen sanatçılarından bazıları, Onur Akdik, Refia Edren Çıray, Birhat Mavitan gibi sanatçıların 524 eseri satışta.

Ayrıca Osmanlı-Avrupa objeleri, gümüş, seramik, porselen, halı ve mobilya gibi birçok antika eser de uygun fiyatlarla satışa sunulacak.

Müzayede, Ermeni ressamlar Hovik Muradian, İbrahim Safi, Celal Tutant, Zeki Faik İzer, Erdem Akdik ve Hamit Görele’nin özel bir kuruluştan eserlerinin yer aldığı “Türk Resmine İmzalar” başlıklı stantla 29 Nisan 2023 tarihine kadar Nişantaşı’nda yapılacak. Toplamak. (Meşrutiyet Mahallesi, Hacı Mansur Sokak No:5/32 Aycibin Pasajı Şişli 34363 İstanbul). Müzayede, 30 Nisan saat 14:01’de wartiummodern web sitesi üzerinden online olarak gerçekleştirilecektir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

yusufeli-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu